Kurumsal

7 / 24 Oto Kurtarma

7 / 24 Oto Kurtarma

7/24 Araç Kurtarıcı Hizmeti
Araba, kamyon ve otobüs gibi birçok araç, bazen yolda kalabilir. Bu gibi araçların yolda kalması veya yol yardımı ihtiyacı olması durumunda, bu işte pratik özelliklere sahip olan, işin uzmanı oto kurtarıcı firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamız, akü yardımı, lastik yardımı ve benzeri yardımları da gerçekleştirmektedir.  Araba, otomobil, kamyon ve benzeri araçların, kolay bir şekilde kurtarılması veya çekilmesi, özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

7/24 Araç Çekme Kurtarma
Özel yöntemlerle çekme işlemi gerçekleştiren oto kurtarıcı firmamız, aracınızın zarar görmemesi için, güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Çekme ve kurtarma işlemlerini, güvenli bir şekilde gerçekleştiren şirketimiz, sağlıklı hizmet anlayışı ile pratik çözüm ortağınızdır.

7/24 Araç Çekme Kurtarma
Sağlam ve Garantili Hizmet araçlarımız, güvenlik ve sağlamlık bakımından oldukça güvenilirdir.  Otobüs, kamyon, araba kurtarıcı, tekne ve iş makinesi taşıma gibi birçok kurtarma hizmeti, kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bakımlı araçlarımız, yıllık düzenli bakım işlemleriyle, trafikte güvenle hizmet vermektedir. Pratik ve etkili kurtarıcı hizmetleriyle, söz verilen saatte size ulaşan ekiplerimiz, yine söz verilen saatte, aracınızın götürülmesini istediğiniz adrese iletmekteyiz. Bu özelliği ile dakik olan işin uzmanı araç kurtarıcı firmamız, zamandan kazanmanızı sağlamaktadır. Huzurlu ve güvenli bir araç kurtarma işlemi için, bizi arayabilirsiniz.